Darymex tekstylia domowe

nasza firma

Doświadczenie zdobywane latami Since 1992

Ponad 25 lat na rynku

Ponad 10 000 klientów

Ponad 60 pracowników

Darymex

Historia

Firma Darymex istnieje od 1992 roku. Zajmuje się produkcją konfekcji pościelowej, stołowej oraz handlem hurtowym tekstyliami domowymi i hotelowymi. Konfekcja pościelowa, pościele, prześcieradła, narzuty, ochraniacze na materace, ręczniki, to jedne z naszych głównych produktów.

Posiadamy zaawansowany technicznie park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Ciągły rozwój firmy pomaga nam w uzyskiwaniu coraz lepszych wyników jakościowych oraz wznoszenie się na coraz wyższy poziom co skutkuje unikalnymi i wysokojakościowymi produktami znajdującymi się w naszej ofercie.

Nasze wyroby wyróżniają się wysoką jakością, trwałością, nowoczesnym wzornictwem ( tworzymy i wyznaczamy nowe trendy wytwarzanych przez nas produktów ) oraz bogatą gamą kolorystyczną. Są one cenione przez odbiorców krajowych i zagranicznych. Nasza misja to : wysoka jakość oferowanego produktu, spełnienie oczekiwań i zadowolenie klienta.

 

 

Konfekcja pościelowa obejmuje: pościele, prześcieradła, prześcieradła z gumką, ochraniacze na materac, ochronne prześcieradła z gumką, poszewki z takich materiałów jak: frotte, jersey, kora, satyna, flanela, bawełna, polikoton.

Konfekcja stołowa obejmuje: obrusy, bieżniki i serwetki z materiałów: plamoodpornych jednobarwnych żakardowych i z nadrukiem; bawełniano-lnianych z koronką; kanwy poliestrowej z koronką; lnianych z mereżką; lnianych z nadrukiem. Konfekcję oferujemy w kształcie koła, owalu, prostokąta, kwadratu.

W sprzedaży hurtowej i dla hoteli oferujemy: produkty naszej firmy, firany, tkaniny zasłonowe, obrusy, bieżniki, serwetki – firanowe, koce, narzuty, ręczniki, kołdry, poduszki, ścierki, tkaniny pościelowe.

Nasze wyroby spełniają obowiązujące wymagania dyrektywy o ogólnym bezpieczeństwie w zakresie ochrony bezpieczeństwa i zdrowia. Opakowanie wyrobu jest zgodne z dyrektywą UE 94/62/EC o opakowaniach i odpadach opakowaniowych.

Darymex

O firmie

dlaczego my ?

Ponieważ warto.

Mamy ponad 25 letnie doświadczenie na rynku.

^

Sprzedawca i producent nowoczesnych i modnych najwyższej klasy tekstyliów domowych.

^

Zakres produktowy: Pościele , prześcieradła, narzuty, ochraniacze na materace, ręczniki, koce oraz inne tekstylia domowe.

^

Ponad 60 pracowników.

^

Siedziba firmy w Polsce.

^

Ponad 10.000 klientów na całym świecie

nasza misja

Głównym celem firmy “darymex” jest:

Produkcja i sprzedaż tekstyliów domowych o wysokiej jakości i trwałości oraz dostarczanie ich w uzgodnionych terminach zapewniając w ten sposób profesjonalną obsługę klientów.

Pościel satyna luxury

Skontaktuj się z Nami lub Odwiedź Nasz Sklep

Adres

ul. Siedliska 124
32-620 Brzeszcze

Zobacz nasze Najnowsze Produkty