Zapraszamy do sklepu firmowego! >> Dojazd <<

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

 
 
Powiększ mapę

Adres

"Darymex" Spółka Jawna
ul. Siedliska 124
32-620 Brzeszcze

tel. (+48) 32 21-11-777
tel. (+48) 32 21-11-672
fax. (+48) 32 21-21-705
email: hurtownia@darymex.pl

 

DYREKTOR DS. PRODUKCYJNO HANDLOWYCH

Grzegorz Kościelnik tel. 32 211 17 77 (wew. 110)
tel. +48 500 102 119
email: gkoscielnik@darymex.pl

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
import - export

Elżbieta Wądołek tel. 32 211 17 77 (wew. 111)
email: ewadolek@darymex.pl

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
import - export

Agnieszka Kościelnik tel. 32 211 17 77 (wew. 101)
tel. +48 500 102 096
email: akoscielnik@darymex.pl

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
sprzedaż krajowa hurt/detal

Dominika Banasiak tel. 32 211 17 77 (wew. 103)
tel. +48 513 128 606
email: banasiak@darymex.pl

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
sieci, hotele, płatności, windykacja, reklamacje

Barbara Jucha tel. 32 211 17 77 (wew. 102)
email: bjucha@darymex.pl

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Artur Kuderski tel. 32 211 17 77 (wew. 112)
email: akuderski@darymex.pl
 

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Kliknij w mapkę, aby zobaczyć
przedstawicieli z danego regionu
Andrzej Kisiel tel. +48 500 662 156
email: akisiel@darymex.pl
  • lubelskie
  • malopolskie
  • podkarpackie
  • swietokrzyskie
Arkadiusz Mućka tel. +48 502 045 783
email: amucka@darymex.pl
  • lubelskie
  • lodzkie
  • mazowieckie
  • podlaskie
  • warminsko-mazurskie
Krzysztof Korzeniowski tel. +48 500 102 094
email: kk@darymex.pl
  • malopolskie
  • slaskie
Marek Kiwacz tel. +48 512 301 963
email: mkiwacz@darymex.pl
  • kujawsko-pomorskie
  • lubuskie
  • pomorskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
Agnieszka Karst tel. +48 503 129 495
email: akarst@darymex.pl
  • dolnoslaskie
  • lubuskie
  • opolskie
  • wielkopolskie

Sklep on-line

Zapytania ofertowe

Katalogi / Gazetki produktowe

Certyfikaty
Referencje

facebook